Interesse in verse maaltijden aan huis voor ouderen in Ommel? D.m.v. seniorenmaaltijd.nl vindt u overzichtelijk verschillende leveranciers in uw eigen gemeente. Tafeltje dekje, of koelverse maaltijden die u gemakkelijk zelf opwarmt: dat kunt u zelf beslissen. Al beschikbaar vanaf €4,00. Ouderwets genieten van Runderhachee met rode kool of Wrap kip madras? Maar ondervindt u problemen bij boodschappen doen en koken? Er is een oplossing! D.m.v. de maaltijdservice in Ommel profiteert u van ambachtelijke maaltijden, 100% vers thuisbezorgd.
Provincie | Noord-Brabant |
Gemeente | Asten |
Netnummer | 0493 (+31493) |
Postcode | 5724 |
Prijsindicatie | Vanaf €6,87 |
Maaltijd suggestie | Pannenkoeken; met appelvulling |
Aanbiedingen | Maaltijden | Proefpakket | Bestellen |
25 maaltijden Elke week nieuwe keuzes |
4 maaltijden voor €25,00 |
Bestellen |
170+ maaltijden | 6 maaltijden voor €32,50 | Bestellen |
Senioren maaltijdservice in Ommel
Er zijn nogal wat maaltijdservices die bezorgen in Ommel. Bijvoorbeeld belangrijke aanbieders als Maaltijdservice.nl of Vers Voor Thuis. Maar ook in de buurt kunt u terecht bij allerlei instellingen en slagerijen. Iedere leverancier heeft zo een “eigen” keuken en procedures rondom bestellen en betaling. Door gebruik te maken van onze vergelijker kan u daardoor de bedrijven gemakkelijk naast elkaar bekijken. Het uitkiezen van de beste maaltijdservice voor (warme) maaltijden aan huis voor bejaarden wordt zodoende een stuk eenvoudiger. Eerst kijken of het wat is? Begin dan met een speciaal voordelig proefpakket. Heeft u te maken met menu-voorkeuren zoals bijvoorbeeld glutenvrije of andere warme dieetmaaltijden in Ommel? Dat hoeft geen obstakel te vormen. Erg veel kant-en-klaar maaltijden aan huis worden hierop aangepast.Koelverse maaltijd
Koelverse maaltijden worden dagvers bereid, bomvol natuurlijke ingrediënten. Daaropvolgend worden ze snel afgekoeld en verpakt zonder lucht. Door dit proces blijven structuur en smaak beschermd. Maximaal 5 dagen houdbaar.- Meest verse maaltijden
- Rijke smaak en beleving
- Weinig zout en vetten
Vriesverse maaltijd
Vriesverse maaltijden worden bereid met verse producten en shock-freeze ingevroren. Smaak en gezonde vitaminen blijven zo intact. Meerdere maanden te bewaren. Continue bestellingen plaatsen hoef je niet te doen.- Direct inkopen voor hele maand
- Optimaal behoud smaak, geur en vitamines
- NL en buitenlandse keuken
Tafeltje dekje
Tafeltje dekje: warme maaltijden aan huis voor senioren in Ommel. Een uitkomst voor bijv. bejaarden die geen maaltijden meer kunnen opwarmen. Gerechten zijn direct op te eten. Normaliter geïnitieerd door een gemeentelijke eetgelegenheid.- Direct uit de keuken bezorgd
- Ondersteuning uit gemeente
- Individuele bezorgopties
Boodschappenservice
Verschillende organisaties faciliteren daarnaast een speciale boodschappenservice voor ouderen. Hiermee bestelt men zonder moeite belangrijke boodschappen als volle melk en filet americain. Vaak zonder bezorgkosten met de maaltijden (maandjaar).- Niet meer naar de supermarkt
- Niet meer sjouwen met boodschappen
- Uitgebreid assortiment
Leveranciers van maaltijden aan huis vergelijken in Ommel
Wilt u (zo nu en dan) gebruik maken van ambachtelijke diepvriesmaaltijd in Ommel? Of heeft u liever een wekelijkse bezorgde koelverse opwarmmaaltijden? Of houdt u juist van een instelling met expertise op het gebied van tafeltje dekje, zodat het eten warm geleverd wordt? U kunt kiezen uit een hoop menu’s die mogelijk voldoen aan uw wensen en menu voorkeuren. Zo kunt u weer genieten van menu’s als Asperge beenham schotel of Omelet, kaassaus, worteltjes, gebakken aardappelen. Hieronder tonen wij bekende landelijke leveranciers aangevuld met adresgegevens van lokale maaltijdservices, buurtrestaurants en/of zorginstellingen waar u mogelijk ook maaltijden kunt krijgen. In veel gevallen kunt u het proberen met een proefpakket. Dankzij deze proefbox kunt u heel voordelig ambachtelijke maaltijden met min. 200 gram groenten en zonder ongezonde toevoegingen keuren. Het invullen van de bestellijst kan vaak via een menulijst, telefonisch of online. De maaltijden worden vaak bezorgd door een vaste bezorgdienst, op een vast moment in de week. Ook is het vrijblijvend, er is meestal niet iets als een vast lidmaatschap. Op deze website leest u ook meer over Eiwitrijke maaltijden.Landelijke Aanbieders | Koelvers | Vriesvers | Aantal maaltijden | Informatie |
25 koelverse maaltijden per week Elke week nieuw aanbod |
Uitgekookt | ||
170+ vriesverse maaltijden | Vers aan tafel | ||
Ruim 130 vriesverse maaltijden | Apetito | ||
150 vaste koelverse maaltijden | Maaltijdservice.nl | ||
Nieuw: met slimme stomer | Mealhero | ||
150+ smakelijke gerechten | SPAR | ||
Ruim 100 vriesverse maaltijden | Diepvriesman |
Lijst met plaatselijke leveranciers, zorginstellingen en/of wijkrestaurants
Naam | Adres | Postcode | Plaats |
Dinner at Home | Marsstraat 31 | 5721 XV | Asten |
Keurslager Louwers | Burgemeester Ruttenplein 10 | 5721 DX | Asten |
SPAR Verhoeven | Offermansstraat 2 | 5715 AN | Lierop |
SPAR Maas | Vorstermansplein 4 | 5725 AM | Heusden |
Keurslager van Baars | Margrietstraat 57 | 5731 BN | Mierlo |
Catering Cuisiniere Jeanne van hoof | Elderse Molen 8 | 5731 DB | Mierlo |
Slagerij Hegeman | Dorpstraat 36 | 5735 EE | Aarle-Rixtel |
Keurslagerij Kuijpers | De Wever 20 | 5751 LD | Deurne |
Els maaltijden | Langstraat 89 | 5752 RK | Deurne |
Angela schept op | Hoge Zijdeweg 19 | 5756 PL | Vlierden |
Probeer direct een proefpakket uit
Een lekker en gezond proefpakket met korting bestellen
Hoe hoog zijn de kosten van de maaltijden?
De kosten van maaltijden aan huis in Ommel voor ouderen fluctueren ontzettend. De prijs voor een gerecht hangt af van elementen als de leverancier, het aantal maaltijden waar u uit kunt kiezen, en eventuele extra dienstverlening.- Koelverse maaltijd als Visschotel met wortel en gebakken aardappel is verkrijgbaar vanaf €5,15.
- Een lekkere diepvriesmaaltijd als Spinazie à la crème met champignons kan je kopen vanaf €4,3.
- Een warm bezorgde maaltijd (tafeltje dekje) als Naturel-pannenkoek kan je kopen vanaf €7,15.